« Zpět / Kůň / Deky pro koně / Stájové deky

Horze Vložka Quebec Liner 400g

RRP: -26% sleva
1.399,00 Kč
RRP: 1.899,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava

Ušetřete 13 % navíc ke své objednávce!

Zkopírovat kód: HAPPY10
Minimální hodnota objednávky je 2500 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Platí do 01.07.2024.
Barva: Molten Lava (Red)
Molten Lava  Vložka Horze Quebec Liner 400g
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Vložka Horze Quebec 400g je dokonalým doplňkem k Výběhové dece Horze Quebec (#24399), která poskytuje větší teplo a všestrannost.

Tato vložka má jednostranný polyesterový fleece pro vynikající izolaci, zatímco hladký polyesterový svršek zajišťuje pohodlné nošení. Na zadní straně je vybavena dvěma karabinami, které umožňují snadné připevnění ke kroužkům ocasního popruhu vnější deky. V přední části jsou navíc dva háčky a smyčky pro bezpečné spojení vložky s dekou. Strečové klíny zajišťují volnost pohybu a umožňují koni pohodlný pohyb. Přední zapínání se skládá z jednoho háčku a smyčky, takže se pohodlně obléká a svléká. Rozšiřte funkčnost své výběhové deky Horze Quebec o vložku Horze Quebec Liner 400g, která je navržena tak, aby vašemu koni zajistila pohodlí a komfort v chladnějších klimatických podmínkách.

Features:

  • Vložka k dece Horze Quebec (#24399)
  • oboustranná polyesterová tkanina s tepelným reliéfem|Jedna strana polyesterový fleece|Vrchní část z hladkého polyesteru
  • 2 patentky na zadní straně pro připevnění vložky ke kroužkům ocasního popruhu vnější deky|2 x háčky a smyčky pro připevnění vložky k dece na přední straně
  • Napínací klíny
  • 1 stahovací háček a smyčka jako přední uzávěr.

Materiálové složení:

Polyester.

Washing instructions:

Perte v pračce s podobnými barvami na 40 stupňů. Nepoužívejte změkčovač tkanin. Sušte na vzduchu.

Číslo produktu: 24037

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Doplňte svůj outfit
Barva: