Pravidla bezpečnosti

Ve společnosti Horze víme, že uchování informací o vaší kreditní kartě v bezpečí je pro vás důležité. To je pro nás velmi důležité. K ochraně vašich online informací používáme technologii 128bitového šifrování Secure Socket Layer (SSL).

Jak zajistíme bezpečnost informací?

K zabezpečení vašich osobních údajů používáme nejnovější technologii šifrování (Secure Sockets Layer nebo SSL). Informace, které zadáte, když zadáte objednávku, jsou pro maximální bezpečnost zašifrovány (nebo kódovány) pomocí zabezpečeného serveru. Díky tomuto kódování je pro kohokoli extrémně obtížné dostat se k vašim informacím, když procházejí naším objednávkovým systémem.

Některé prohlížeče neumožňují komunikaci přes zabezpečené servery. V takovém případě nebudete moci zadat objednávku online. Pokud máte nějaké problémy s online objednávkou, vytiskněte si prosím svou nákupní stránku a objednejte si telefonicky na čísle +47 64 85 71 16. Upozorňujeme, že hovory na číslo +47 64 85 71 16, které nejsou uskutečněny z norské pevné linky, mohou být předmětem spoplatnění.

Chcete-li zkontrolovat zabezpečení svého počítače, podívejte se do levého dolního rohu okna prohlížeče, pokud používáte Netscape, nebo do pravého dolního rohu okna prohlížeče, pokud používáte Internet Explorer. Pokud vidíte neporušený klíč nebo zavřený zámek, pak je šifrovací technologie aktivní a server je zabezpečený. Můžete to také zkontrolovat pohledem na řádek URL vašeho prohlížeče; při přístupu na zabezpečený server budou počáteční znaky adresy webu „https“.

Co když odkazujete na jiný web?

Naše webové stránky mohou poskytovat odkazy na jiné webové stránky, které nejsou pod naší kontrolou. Ani my, ani poskytovatelé služeb třetích stran, kteří spravují naše webové stránky, neneseme odpovědnost za tyto propojené webové stránky, jejich obsah ani za činnost poskytovatelů těchto stránek. Doporučujeme, abyste si prostudovali zásady ochrany osobních údajů a zabezpečení a podmínky použití všech webových stránek, které používáte.

Musím zapnout bezpečnostní funkci, když chci nakupovat?

Bezpečnostní funkce jsou automatické a vždy zapnuté. Nemusíte dělat nic jiného než nakupovat. Kliknutím na „Pokladna“ na jakékoli stránce můžete začít s naším bezpečným procesem platby.

Jak poznám, že jsem připojen, když začnu objednávat?

Jakmile kliknete na tlačítko „Pokračovat v pokladně“, váš prohlížeč vyhledá digitální certifikát, který potvrdí, že komunikuje s naší webovou stránkou. Po vytvoření pozitivního ID bude vaše objednávka bezpečně pokračovat.

Jsou všechny stránky na vašem webu zabezpečené?

Většina stránek na našem webu poskytuje informace o Horze a našich produktech. Tyto informace poskytujeme volně a není důvod, aby byly tyto stránky "zabezpečené". Stránky, které zajišťujeme, jsou ty, na kterých skutečně nakupujete, například při správě účtu, kontrole stavu objednávky nebo v procesu „Pokladna“. Například celý proces pokladny, od představení až po konečné potvrzení, je zcela bezpečný.

Jsou moje informace v bezpečí, když jsou přenášeny přes internet?

Všechny vaše informace jsou před přenosem přes internet zašifrovány a dekódovány až poté, co dorazí na naše zabezpečené servery.

Souhlas
Práva na ochranu osobních údajů uživatelů těchto stránek bereme velmi vážně a tyto zásady ochrany osobních údajů vám vysvětlují, jak mohou být určité informace o vás zpracovávány.