O nás
Toto je Horze. Dovolujeme si vás pozvat, abyste se seznámili s naší společností a s tím, v čem jsme jiní a co nás odlišuje od ostatních. Poznejte náš tým sponzorovaných jezdců. Podívejte se na naše aktuální pracovní nabídky. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu a přivítáme vaše dotazy a komentáře. Kdykoli se na nás obraťte.

Zvláštní pouto mezi koněm a jezdcem

Zvláštní vztah mezi koněm a jezdcem ztělesňuje podstatu jezdeckých sportů. Poskytování výjimečných produktů pro jezdce k posílení tohoto pouta bylo vždy naším hnacím motorem. Pokračujeme v šíření vášně pro ježdění podle našeho hesla: Je to životní styl.

Jak to začalo...

V roce 1982 v malém finském městě Lahti začal milovník koní Gunnar Gangsø s jednoduchou výrobou koňských bot, koňských postrojů a koňských dek. Jeho vášeň pro svou práci a výjimečná kvalita těchto produktů si brzy vytvořily jméno. Postupně založil svou společnost ve Finsku a brzy sledoval, jak expanduje po Evropě.

Nakupujte zde

V našich prodejnách Horze po celé Evropě naleznete velký výběr jezdeckého vybavení. Kromě toho máme partnerství se stovkami obchodů po celém kontinentu, kde najdete naše produkty.