« Zpět / Značky / Leovet

Leovet Leovet Leoveties Winter Edition, 2,25 kg

RRP: -13% sleva
329,00 Kč
RRP: 379,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
2.25 kg (146,22 Kč / kg)
Barva: Není specifikováno
Není specifikováno Leovet Leoveties Winter Edition, 2,25 kg
Univerzální velikost
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Leovet "Leoveties Winteredition Sladké jablko-špalda-vanilka"

Leoveties od Leovet jsou perfektní pochoutkou pro vašeho koně. Obsahují lahodné obiloviny, které koně zbožňují. Nyní můžete Leoveties získat jako limitovanou edici v příchuti Sladké jablko - špalda - vanilka. Sladké jablko je známé pro svůj vysoký obsah bioaktivních složek, které podporují základní tělesné funkce. Špalda má pozitivní a šetrný vliv na trávení. Vanilka má uklidňující účinek a pomáhá snižovat stres. S limitovanou edicí Leoveties Sladké jablko - špalda - vanilka nejenže zavedete do jídelníčku svého koně více rozmanitosti, ale také zdravou pochoutku. Limitovaná edice Leoveties Sladké jablko - špalda - vanilka je k dispozici s trendy klíčenkou v plnitelné nebo jinak znovu použitelné 2250g Maxi plechovce vyrobené ze 100% recyklovaného plastu s praktickou rukojetí a šroubovacím uzávěrem.

Features:

  • Pečlivě promícháno při nízkých teplotách, s kvalitními přísadami
  • Naše sladké jablko se vyznačuje vysokým množstvím bioaktivních přísad, které pomáhají podporovat důležité tělesné funkce.
  • Špalda má pozitivní vliv na trávení.
  • Vanilka má uklidňující účinky a pomáhá snižovat stres.

Materiálové složení:

Analytické složky: Hrubý protein: 10,14 %; surové oleje a tuky: 3,44 %; hrubá vláknina: 9,52 %; surový popel: 8,14 %; vápník: 1,95 %; fosfor: 0,39 %; sodík: 0,43 %; obsah vody max: 12 %. Složení: Kukuřice; Ječmen; Pšeničné otruby z krupice; Vojtěška; Zrna špaldy; Uhličitan vápenatý; Dehydrované kousky jablek; Chlorid sodný. Doplňkové látky: Umělé ovocné aroma. Konzervační látka: propionát vápenatý E282

Číslo produktu: MY7ZK

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: