« Zpět / Tématicky zaměřené / Pony & foal vybavení / Podsedlové dečky pro pony

Horze Skoková podsedlová dečka Horze Cairo Infra-červená

RRP: -19% sleva
1.299,00 Kč
RRP: 1.599,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Barva: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Skoková podsedlová dečka Horze Cairo Infra-červená
Tabulka velikostí
Size A - Size B - Size C - Size
P 54 47 64.5
F 59 52.5 69
Zpět

It is important that your saddle pad is based on the length of the saddle, and not necessarily on the length of the horse’s back. The saddle pad should always be slightly longer than the saddle. The saddle pad model should also match the saddle model (e.g. dressage, allround).

 

P (Pony) saddle pads generally fit saddle sizes 14-16.5

F (Full) saddle pads generally fit saddle sizes 16-18.5

Pony size fits all horses less than 148 cm (14.2 hh) high at the withers. "Full" fits all horses over 148 cm (14.2 hh) at the withers.

Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Jednoduchá, ale elegantní a velmi funkční podsedlová dečka s keprovou bavlněnou vrchní tkaninou a infračervenou tkaninou na vnitřní straně. Síťovina podél hřbetu zvyšuje prodyšnost pod sedlem, což se hodí při zpocených trénincích nebo v horkých letních dnech. Dlouhé sedlové úchyty a rozevírací podbřišní řemeny udržují sedlo bezpečně na místě. Červené lemování a páska s logem podél síťovaného hřbetu označují tuto podsedlovou dečku jako součást kolekce Horze Cairo. Keramické nanočástice vetkané do tkaniny absorbují energii koňského těla a uvolňují zpět do těla zvířete infračervené záření o vlnové délce 8 ~ 12 μm. Infračervené záření je schopno proniknout hluboko do tkáně a excitovat molekuly vody, což následně vede k vyzařování tepla, které způsobuje rozšíření cév, což vede ke zvýšení krevního oběhu, a tím i metabolismu, díky čemuž jsou svaly pružné.

Features:

  • Tkanina Infrared Tech s keramickými nanočásticemi Vitalizační účinek na krevní oběh a metabolismus Bavlněná tkanina Twill Síťovina podél páteře Měkké polstrování Rychleschnoucí anatomická linie zad Dlouhé sedlové úchyty Nastavitelný podbřišník s dotykovou páskou Elegantní design s červeným lemováním a silikonovým odznakem.

Materiálové složení:

100% polyester

Washing instructions:

Lze prát v pračce na 30°.

Číslo produktu: 17463

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: