« Zpět / Tématicky zaměřené / Pony & foal vybavení / Podsedlové dečky pro pony

LeMieux Semišové čtvercové víceúčelové podsedlové dečky

1.709,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava

Ušetřete 12 % navíc ke své objednávce!

Zkopírovat kód: FORYOU
Minimální hodnota objednávky je 2500 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Platí do 24.06.2024.
Barva: Atlantic
Atlantic Semišové čtvercové víceúčelové podsedlové dečky LeMieux
Fern Semišové čtvercové víceúčelové podsedlové dečky LeMieux
Jay Blue Semišové čtvercové víceúčelové podsedlové dečky LeMieux
Apricot Semišové čtvercové víceúčelové podsedlové dečky LeMieux
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Tyto krásné semišové víceúčelové čtvercové dečky, nyní s novým super jemným semišovým lemem a novou ochranou oblasti podbřišníku z PU usně zakládají nové standardy, co do stylu a pohodlí. Nyní jsou zavedené jako kultovní vzhled LeMieux při kombinaci s ladícími polo bandážemi a čabrakami. K dispozici jsou barvy, které lahodí většině koní a vkusů. Navržené, aby ladily s širokou škálou víceúčelových sedel svým vysokým kohoutkem, standardně dlouhými pásky a novou ochranou oblasti podbřišníku z PU usně. Luxusní semišovou vrchní vrstvu a novou měkkou semišovou obrubu doplňuje super jemná bambusová podšívka, která pohlcuje a řídí pocení pod sedlem a je úžasně pohodlná a bezpečná – minimalizuje tření. K dispozici je několik atraktivních semišových barev s dalšími novými přidávaných sezónně a výběr nových deček velikosti S/M v řadě, které padnou pod menší sedla. Můžete uvažovat o zkombinování semišové dečky GP s klasickou čabrakou a polo bandáží v tomtéž zbarvení.

Washing instructions:

Lze prát v pračce při běžném cyklu při 30 stupních. Doporučujeme prát v pracím sáčku. Když je prádlo ještě vlhké, vytáhněte ho do správného tvaru, aby si ho zachovalo během sušení. Lze žehlit při nízké teplotě. Před praním se ujistěte, že jsou všechny suché zipy uzavřeny. Sušte na vzduchu, nesušte v sušičce

Číslo produktu: 338078

Přečtěte si recenze:

Barva: