« Zpět / / /

Pikeur Jezdecká helma Abus AirLuxe Chrome

14.590,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Ušetřete 480 CZK EXTRA na vaší objednávce
Zkopírovat kód: SPRING-HZ
Minimální hodnota objednávky je 1800 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Platí do 02.04.2023.
Barva: Black/Shiny
Black/Shiny Jezdecká helma Abus AirLuxe Chrome
Dark Blue/ Shiny Jezdecká helma Abus AirLuxe Chrome
Tabulka velikostí
Zpět

All measurements in the table are body measurements, not actual helmet measurements. Use a measuring tape to measure your head circumference. The tape should sit just above the ears and wrap around the centre of the forehead and the back of your skull. The EU helmet size equals the head circumference in centimetres. The helmet should sit as low as possible, and be a snug fit, so that it doesn’t move when you shake your head around.

Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
Stránka nemá žádný obsah.

Popis

Helma plná technologií. Aby bylo možné helmu technologicky přizpůsobit nejvyšším požadavkům, ale zároveň vytvořit lehkou, dobře odvětrávanou a vizuálně kvalitní helmu, spojili Pikeur a Abus různé materiály a výrobní postupy. Díky inovativní koncepci ventilace s inteligentními vzduchovými kanály a 17 ventilačními otvory umožňuje přilba optimální proudění vzduchu a znatelně aklimatizuje hlavu jezdce. Dosud jste k otevření a zavření přilby vždy potřebovali obě ruce. Díky magnetickému uzávěru FidLock to již není nutné. Zapínání lze pohodlně ovládat jednou rukou a zvyšuje tak flexibilitu jezdce bez obětování bezpečnosti. Inovativní systém nastavení Zoom Air integrovaný do přilby umožňuje nejen přesné nastavení přilby na příslušnou hlavu, ale také zajišťuje optimální a tudíž bezpečné usazení. Dalšími plusy je možnost nastavení výšky a výřez pro culík. Z bezpečnostního hlediska je nepostradatelná helma, která perfektně sedí. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na různé možnosti nastavení. Kromě nastavovacího systému na zádech lze také délkově nastavit podbradní pásky pro optimální přizpůsobení.

Features:

  • Innovative ventilation concept
  • Magnetic Fidlock chin strap
  • Zoom Air adjustment
  • Side straps made of organic leather
  • Designer made of different materials with discreet applications

Číslo produktu: 342669

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: