« Zpět / Kůň / Podsedlové dečky / Podsedlové tlumící dečky / Korekční podložky pod sedlo

LeMieux Skoková tlumící dečka Matrix Euro

RRP: -10% sleva
2.509,00 Kč
RRP: 2.799,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava

Ušetřete 12 % navíc ke své objednávce!

Zkopírovat kód: FORYOU
Minimální hodnota objednávky je 2500 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Platí do 24.06.2024.
Barva: Black
Black Skoková tlumící dečka LeMieux Matrix Euro
Univerzální velikost
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Skoková tlumící dečka LeMieux Matrix Support poskytuje větší pohodlí pod sedlem a umožňuje vám přizpůsobit se vašemu stylu jízdy. Střih byl vyvinut tak, aby se hodil k různým skokovým sedlům, a nabízí diskrétní, a přesto sofistikovaný povrch vaší jezdecké výbavy. Díky pěně tlumící nárazy a jedinečnému silikonovému potisku pro lepší přilnavost zajišťuje tato tlumící dečka stabilitu, přilnavost a výjimečné pohodlí.

Materiálové složení:

POLY/BAVLNA: 60% POLYESTER, 40% BAVLNA 3D SÍŤOVINA: 100% POLYESTER PĚNA: 100% POLYESTER PÁSKY: 100% POLYESTER TETRONOVÁ TKANINA PRO SILIKON: VLOŽKY Z NITRILOVÉ PRYŽE: 100% POLYESTER: ACCOFLEX

Washing instructions:

Lze prát v pračce na běžných 30 stupňů. Doporučuje se prát v pracím sáčku. Za vlhka vytáhněte do správného tvaru, aby se tvar udržel i během sušení. Ujistěte se, že buben pračky je dostatečně velký, aby se do něj bezpečně vešla dečka. Před praním se ujistěte, že jsou všechny dotykové pásky pevně uzavřeny. Sušte na vzduchu, nesušte v sušičce.

Číslo produktu: KSV9C

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: