« Zpět / Kůň / Podsedlové dečky / Podsedlové tlumící dečky / Gelové podložky pod sedlo

Acavallo Acavallo Withers Free Šestiúhelníková gelová podložka z paměťové pěny se zádovou opěrkou

4.599,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Barva: Brown
Brown Acavallo Withers Free Šestiúhelníková gelová podložka z paměťové pěny se zádovou opěrkou
Blue Acavallo Withers Free Šestiúhelníková gelová podložka z paměťové pěny se zádovou opěrkou
Black Acavallo Withers Free Šestiúhelníková gelová podložka z paměťové pěny se zádovou opěrkou
Univerzální velikost

Objednejte si nyní a využijte mnoha výhod:Prodloužené právo na vrácení do 06.01.2024

Doprava zdarma od 99 €

Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
Rozšířené právo na návrat

Popis

Šestihranná gelová podložka Acavallo Withers Free z paměťové pěny se zadní vyvýšeninou nestlačuje kohoutek a pomáhá předcházet problémům rovnoměrným rozložením hmotnosti. Protiskluzové, nárazy tlumící vlastnosti šestihranné gelové podložky jsou kombinovány s nárazy tlumícími vlastnostmi paměťové pěny a se zadní stoupačkou. Díky šestihranné gelové struktuře je v buňkách této protiskluzové podložky stlačován vzduch, který je při pohybu koně vypuzován a vytváří pod sedlem polštář. Navrženo tak, aby se vešla pod jakýkoli styl a velikost anglického sedla. Je tvarovaná a přizpůsobená sedlu s mírně ztenčenou hloubkou gelu, která se táhne středem podložky a umožňuje, aby gel seděl v jícnu. Anatomický střih podložky a technické vlastnosti paměťové pěny umožňují, aby se podložka hluboce přizpůsobila a vytvarovala podle siluety koně a zároveň umožnila rozložení povrchového tlaku na velkou plochu. K těmto vlastnostem se přidává schopnost tlumit nárazy, tlumit vibrace a regulovat tělesnou teplotu koně. Acavallo® Classic Gel je hypoalergenní, netoxický a při kontaktu s pokožkou nereaguje negativně, což jsou vlastnosti, které umožňují používat podložku přímo v kontaktu s ní.

Features:

  • Tlumí nárazy Stabilizuje sedlo Zmírňuje tlak Blízký kontakt Nízká hmotnost Netoxická Bezpečná pro použití na kůži Paměťová pěna se velmi ztenčuje tam, kde jsou již místa tlaku a není potřeba žádný objem.

Washing instructions:

Lze prát v pračce (30 stupňů) nebo ručně v kbelíku s vodou s trochou pracího prostředku. Před mytím odstraňte chloupky z podložky kartáčkem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Nesušte v sušičce. Nevystavujte je přímému teplu ani silnému slunečnímu záření. Nechte ji přirozeně uschnout.

Číslo produktu: 7QB1K

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: