« Zpět / Kůň / Ochrana nohou a kopyt / Kamaše / Strouhačky

Horze Infračervené strouhačky Horze Cairo

RRP: -10% sleva
899,00 Kč
RRP: 999,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Slavíme s vámi - 21 let Horze!
Ušetřete 21 % na značce Horze &
Ušetřete 11 % na téměř všech ostatních značkách

+Každá 21. objednávka zdarma!
Zkopírovat kód: B-DAY
Minimální hodnota objednávky je 2500 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Každá 21. objednávka vyhrává - maximální výše náhrady je 5000 CZK. Rozdíly nebudou vyplaceny. Do soutěže budou zařazeny všechny nákupy v aplikaci Horze nebo v internetovém obchodě. Zákaznický servis bude výherce kontaktovat po skončení kampaně 28. 4. 2024. Výhry jsou nepřenosné, nevratné ani nevyměnitelné za hotovost nebo jiné ceny.
Barva: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Infračervené strouhačky Horze Cairo
Tabulka velikostí
Size Length Width
S 28 cm 30 cm
M 31 cm 33 cm
L 33 cm 36 cm
Zpět
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Prodyšné strouhačky s podšívkou z infračervené tkaniny a odolným balistickým nylonovým chráničem proti úderu. Keramické částice vetkané do podšívkové tkaniny absorbují tělesnou energii koně a uvolňují dálkové infračervené paprsky, které pronikají hluboko do kůže a mají vitalizující účinek na krevní oběh. Tím se noha dokonale připraví na nadcházející zatížení svalů a kloubů během tréninku.

Features:

  • Podšívka Infrared Tech s keramickými nanočásticemi Vitalizační účinek na krevní oběh a metabolismus Tlumení nárazů Perforovaný vnější neopren pro lepší prodyšnost Rychlé schnutí Měkké polstrování Velikost S a M se dvěma uzavíracími popruhy, velikost L a XL se třemi popruhy 1 pár Vyberte si o velikost větší pro zadní nohy.

Materiálové složení:

100% polyester

Číslo produktu: 19193

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: