« Zpět / Kůň / Deky pro koně / Odpocovací deky

Horze Infračervená fleecová odpocovací deka Cairo

Od 2.099,30 Kč
RRP: 2.999,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Ušetřete až 60 % na jarním a letním zboží
+ EXTRA sleva 19 % na Horze & B Vertigo
+ EXTRA sleva 9 % na ostatní značky
Zkopírovat kód: SUN-DEAL
Minimální hodnota objednávky je 2700 CZK. Nelze kombinovat s jinými poukazy. Pokud vrátíte jednu nebo více položek, vrátíme vám poměrně sníženou hodnotu zboží. Neplatí pro vyloučené produkty (informace na stránkách produktu). Platí do 22.07.2024.
Barva: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Infračervená fleecová odpocovací deka Horze Cairo
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Tato infračervená odpocovací deka je dokonalý všestranný pomocník. Odpocovací deka Cairo se používá před tréninkem a díky keramickým nanočásticím vetkaným do tkaniny připravuje svaly koně na nadcházející zátěž. Keramické nanočástice vetkané do tkaniny absorbují energii koňského těla a uvolňují zpět do těla zvířete infračervené záření o vlnové délce 8 ~ 12 μm. Infračervené záření je schopno proniknout hluboko do tkáně a excitovat molekuly vody, což následně vede k vyzařování tepla, které způsobuje rozšíření cév, což vede ke zvýšení krevního oběhu, a tím i metabolismu. Také během (delších) transportů, kdy je pohyb koně omezen, udržuje odpocovací deka svaly pružné. Díky fllecu má odpocovací deka nejlepší vlastnosti pro odvod vlhkosti a lze ji používat i po tréninku.

Features:

  • Infračervená textilní fleecová odpocovací deka Přední zapínání na T-přezku s přídavnou dotykovou páskou Nastavitelné křížové popruhy Měkce polstrovaný kohoutek Ocasní lano Stříbrné kování Horze IR logo potisk loga páska lemování Poutavé červené ploché zámkové švy

Materiálové složení:

100% polyester

Washing instructions:

Lze prát v pračce na 30°.

Číslo produktu: 24683

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: