« Zpět / Kůň / Ochrana koní proti hmyzu / Masky & třásně proti hmyzu

LeMieux Maska proti hmyzu LeMieux ArmourShield Pro Full

Od 639,00 Kč
RRP: 799,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Ušetřete 22 % EXTRA na značce Horze & B Vertigo! + Ušetřete 12 % na téměř všech ostatních značkách
Zkopírovat kód: SUMMER2024
Minimální objednávka je 2500CZK. Značky ve výprodeji Brands in Focus jsou vyloučeny: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Covalliero, Mountain Horse. Nelze kombinovat s jinými poukázkami. Pokud vrátíte jedno nebo více zboží, vrátíme vám zlevněnou cenu vráceného zboží. Nevztahuje se na vyloučené produkty (Informace na stránkách produktů). Platí do 17.06.2024.
Barva: Grey
Grey Maska proti hmyzu LeMieux ArmourShield Pro Full
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Nové a vylepšené masky Armour Shield mají nyní velkorysejší střih přes oční šipky, kolem tváří a přes hlavovou část, což umožňuje větší odstup od obličeje a větší krytí. Silnější stříbrná síťovina se 75 % UV ochranou poskytuje dobrou ochranu před dráždivými mouchami a zároveň poskytuje jasný, nerušený výhled. Pohodlí je nejvyšší prioritou díky měkké prodyšné bambusové podšívce přes čelo a nos. To pomáhá zabránit tření a zajišťuje volný prostor přes oči. Elastický náhlavní díl a pásek na krk umožňují pevné uchycení při zachování pohodlí díky měkkému fleecovému lemování. Prodyšné síťované uši zabraňují podráždění od much a mušek a prodloužená nosní část poskytuje citlivým nosům UV ochranu. Nově přidaná štěrbina na předloktí pro větší pohodlí a bezpečnost

Materiálové složení:

Síťovina - 100% nylon Dotyková páska - 100% polyester Nylex Tkanina - 100% polyester Fleece Tkanina - 100% polyester Bambusová tkanina - 60% viskóza 40% polyester Ušní tkanina - 100% polyester Vázací pásky - 100% polyester Ostatní pásky - 100% polypropylen Tkané etikety - 100% polyester PU pěna - 100% polyuretanová pěna Nitě- 100% polyesterový zip - polyesterový zip Guma - latexová guma potažená polyesterem.

Washing instructions:

Doporučuje se prát ručně, ale lze je prát v pračce do 30 stupňů. Lze použít mycí tabletu/kapsli. Sušte na vzduchu v blízkosti zdroje tepla, nikdy nesušte v bubnové sušičce.

Číslo produktu: 1579T

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: