« Zpět / Kůň / Podsedlové dečky / Drezurní podsedlové dečky

Horze Infračervená drezurní podsedlová dečka Horze Cairo

RRP: -19% sleva
1.299,00 Kč
RRP: 1.599,00 Kč
Cena včetně DPH Plus doprava
Ušetřete 22 % EXTRA na značce Horze & B Vertigo! + Ušetřete 12 % na téměř všech ostatních značkách
Zkopírovat kód: SUMMER2024
Minimální objednávka je 2500CZK. Značky ve výprodeji Brands in Focus jsou vyloučeny: Bucas, Schockemöhle, Suedwind, Karlslund, Covalliero, Mountain Horse. Nelze kombinovat s jinými poukázkami. Pokud vrátíte jedno nebo více zboží, vrátíme vám zlevněnou cenu vráceného zboží. Nevztahuje se na vyloučené produkty (Informace na stránkách produktů). Platí do 17.06.2024.
Barva: Anthracite Dark Grey
Anthracite Dark Grey Infračervená drezurní podsedlová dečka Horze Cairo
Horze logo
Doprava od Horze
Doprava zdarma
Doprava zdarma u všech objednávek nad 1499 Kč
 30 dní na vrácení zboží

Popis

Jednoduchá, ale elegantní a velmi funkční podsedlová dečka s keprovou bavlněnou vrchní tkaninou a infračervenou tkaninou na vnitřní straně. Síťovina podél hřbetu zvyšuje prodyšnost pod sedlem, což se hodí při zpocených trénincích nebo v horkých letních dnech. Krátké D-kroužky s elastickými a rozevíracími podbřišníkovými řemínky udržují sedlo bezpečně na místě. Červené lemování a páska s logem podél síťovaného hřbetu označují tuto podsedlovou dečku jako součást kolekce Horze Cairo. Keramické nanočástice vetkané do tkaniny absorbují energii koňského těla a uvolňují zpět do těla zvířete infračervené záření o vlnové délce 8 ~ 12 μm. Infračervené záření je schopno proniknout hluboko do tkáně a excitovat molekuly vody, což následně vede k vyzařování tepla, které způsobuje rozšíření cév, což vede ke zvýšení krevního oběhu, a tím i metabolismu, díky čemuž jsou svaly pružné.

Features:

  • Tkanina Infrared Tech s keramickými nanočásticemi Vitalizační účinek na krevní oběh a metabolismus Bavlněná tkanina Twill Síťovina podél páteře Měkké polstrování Rychleschnoucí anatomická linie zad Dlouhé sedlové úchyty Nastavitelný podbřišník s dotykovou páskou Elegantní design s červeným lemováním a silikonovým odznakem.

Materiálové složení:

100% polyester

Washing instructions:

Lze prát v pračce na 30°.

Číslo produktu: 17473

Přečtěte si recenze:

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Pomozte nám i ostatním zákazníkům tím, že napíšete recenzi.

Barva: